Depilacja Laserowa Wrocław

Depilacja laserowa we Wrocławiu, o jakiej marzysz!

Depilacja laserowa w Contour Clinic Wrocław spełnia marzenie o gładkiej skórze bez długotrwałych, żmudnych procedur. Do usuwania owłosienia wykorzystujemy przełomowy laser Leonardo Hyper Pulse. Dzięki temu zabiegi depilacji laserowej są do 5 razy skuteczniejsze, kilka razy szybsze (całe ciało w 18-25 minut) i zdecydowanie bardziej komfortowe.

Od lat specjalizujemy się w depilacji laserowej we Wrocławiu, pracując zawsze na wiodących technologiach. W naszym parku maszyn znajduje się wiele urządzeń laserowych, dopasowanych do poszczególnych potrzeb skóry, od przebarwień po rumień czy zmarszczki. Jednak w depilacji laserowej bezkonkurencyjny jest dla nas Leonardo Hyper Pulse. 

{
Depilacja Laserowa Leonardo A.L.T Hyper Pulse
daje absolutnie najlepsze efekty!

Podstawowe informacje

Czas trwania zabiegu:18-25 minut
Liczba powtórzeń:6-12
Jak często powtarzać?Twarz 2-4 tyg., Ciało 8-12 tyg.
ZnieczulenieTAK – aktywny system chłodzenia głowicy
Cel:Trwała redukcja owłosienia

Dlaczego warto?

Trwała depilacja laserowa Wrocław w kilka minut

Szybkość

Urządzenie Leonardo Hyper Pulse umożliwia epilację całego ciała w 18-25 minut. Pojedyncze zabiegi zajmują kilka minut, ale oczywiście musisz doliczyć czas potrzebny na przygotowanie skóry do zabiegu i pielęgnację pozabiegową. To wygoda dla pacjentów, którzy cenią sobie swój czas.

Skuteczność i trwałość depilacji

Trwałość każdej depilacji zależy od wykorzystania możliwie maksymalnej energii. Leonardo Hyper Pulse jako jedyne urządzenie na świecie emituje dużą energię 5 impulsów na sekundę o łącznej energii 200 J. Można powiedzieć, że w porównaniu do urządzeń innych generacji, technologia ta ma 5-krotnie wyższą skuteczność. Dlatego to przełom w zabiegach usuwania zbędnego owłosienia.

Bezpieczeństwo i komfort

Opatentowany system chłodzenia eliminuje ryzyko poparzeń i sprawia, że zabieg depilacji jest bardzo komfortowy. Znieczulenie kontaktowe działa tak intensywnie, że chłodzimy praktycznie całe pole zabiegowe w trakcie przenikania energii przez skórę. Dzięki temu możemy bezpiecznie niszczyć zbędne owłosienie 5-krotnie wyższą energią, bez ryzyka bólu.

Depilacja Laserowa Cennik

Depilacja laserowa

Obejrzyj film poniżej!

dowiedz się więcej o depilacji Leonardo Hyper Pulse

Jesteś zainteresowana/-y zabiegiem?

Zadzwoń:

+48 535 882 600

Napisz:

biuro@contourclinic.pl

Zarezerwuj online:

Rezerwuj wizytę przez Booksy

Schemat terapii

01

Przed zabiegiem

 • Skóra przed zabiegiem nie może być opalona. Dotyczy to zarówno naturalnej opalenizny jak i stosowania samoopalaczy.
 • Zapoznaj się zawczasu z przeciwwskazaniami i odstaw w odpowiednim momencie leki i kosmetyki światłouczulające i uwrażliwiające skórę.
 • 1-2 dni przed zabiegiem zgól włosy w miejscu depilacji jednorazową, nową maszynką.
 • Zrób to delikatnie, żeby nie uszkodzić naskórka.
 • Nawilżaj skórę i pij wodę (ok. 2 lirów dziennie).

02

W trakcie

 • Przed rozpoczęciem depilacji oczyszczamy skórę. Następnie pokrywamy ją specjalnym preparatem, która ułatwia przewodzenie impulsów. Ma on także działanie nawilżające, więc skóra po zabiegu nie jest przesuszona.
 • Następnie białą kredką zamalowujemy znamiona, aby ochronić je przed działaniem światła.
 • Teraz nakładasz okulary ochronne i możesz się relaksować. Zabieg jest bezbolesny i szybki. W sumie duże obszary depilujemy w kilka minut, a więcej czasu zajmuje dobrze przygotowania do zabiegu i zabezpieczenie skóry po depilacji.
 • Sama technika zabiegowa jest wyjątkowo szybka i komfortowa. Nie ma bowiem pojedynczych strzałów, tylko płynne sekwencje, w trakcie których intensywne światło niszczy mieszki włosowe.
 • Kosmetolog przesuwa głowicę po ciele pasmowo, nie musi wielokrotnie powtarzać ruchów na obszarze zabiegowym, bo energia dostarczana do tkanek jest wystarczająco duża.
 • Po zakończeniu depilacji nakładamy krem ochronny SPF i umawiamy się na kolejny zabieg.

03

Po zabiegu

 • Przez 2 tygodnie po zabiegu nie opalaj skóry i stosuj ochronę przed promieniowaniem słonecznym UVB i UVA SPF30 lub SPF 50.
 • Dbaj także o nawilżenie skóry, ponieważ zabiegi z użyciem światła zawsze lekko ją przesuszają.
 • W dniu zabiegu załóż wygodne, przewiewne ubranie. Najlepiej sprawdzi się bawełna lub inne naturalne materiały.
 • Nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu.
 • Zabiegi złuszczające możesz wykonywać po min. 2 tygodniach od depilacji.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy depilacja laserowa boli?

Depilacja laserowa w Contour Clinic Wrocław nie boli, ponieważ w innowacyjnym urządzeniu Leonardo stosujemy opatentowany system znieczulenia kontaktowego. Oznacza to, że cała powierzchnia pola zabiegowego jest intensywnie chłodzona. Dzięki temu w trakcie przenikania dużych energii przez skórę praktycznie nic nie czujesz. Szczególnie komfortowa jest tzw. depilacja w ruchu. Dzieje się tak, ponieważ izraelscy twórcy urządzenia opracowali technologię emisji dużej energii w wyjątkowo krótkim czasie. Krótszym od czasu relaksacji termicznej skóry. W rezultacie aż 50% energii trafia do miejsca docelowego, zanim coś poczujesz? To prawda, że w precyzyjnych zabiegach punktowych możesz odczuwać lekkie mrowienie. Ale technologia i tak jest o wiele bardziej komfortowa od zabiegów laserowych, podczas których każdy pojedynczy impuls to przeszywające ukłucie. 

Dlaczego depilację laserową wykonuje się w serii?

Jak wiadomo, wszystkie urządzenia do trwałej depilacji działają tylko na włosy w fazie wzrostu, czyli w anagenie. Tymczasem w danym momencie tylko ok. 20-30% włosów znajduje się w okresie wzrostowym, reszta jest w uśpieniu lub w inwolucji. Sytuacja oczywiście cały czas się zmienia. Kolejne mieszki włosowe produkują włosy wzrostowe, a inne obumierają. Dlatego zabiegi depilacji wykonuje się w serii, aby wyłapać w sumie jak najwięcej włosów w fazie wzrostu i skutecznie je usunąć. Jeśli chcesz się pozbyć większości owłosienia, zgłaszaj się na kolejne zabiegi depilacji laserowej w odpowiednich odstępach czasu. W zależności od obszaru będziemy Cię zapraszać do Contour Clinic Wrocław na depilację co ok. 8 tygodni w przypadku ciała i co 4 tygodnie na zabiegi depilacji na twarzy.

Po jakim czasie widać efekty?

Już po pierwszych zabiegach depilacji laserowej włosy będą przerzedzone i słabsze. Nie stanie się to jednak w dniu zabiegu. Uszkodzone termicznie włosy wypadną po ok. 1-2 tygodniach, na skutek braku połączenia z macierzą. Można je oczywiście ogolić po kilku dniach od depilacji (bezpośrednio po zabiegu odradzamy golenie wrażliwej skóry). Pamiętaj jednak, że uszkodzeniu ulegną tylko włosy znajdujące się w fazie wzrostu (ok. 20-30% całego owłosienia), dlatego depilację laserową wykonujemy w serii, aby wyłapać wszystkie włoski.

Jak długo utrzymują się efekty depilacji?

Efekty depilacji laserowej są trwałe, nie oznacza to jednak, że włosy nigdy nie odrosną. Amerykańska agencja FDA wyjaśnia, że trwałe efekty depilacji to „długoterminowa, ustabilizowana redukcja włosów wzrastających po zastosowaniu leczenia”. Nikt nie może zagwarantować stuprocentowego efektu na zawsze, ponieważ wzrost włosów zależy od gospodarki hormonalnej. Zmiany hormonalne mogą sprawić, że włosy po kilku latach odrosną. Dlatego zalecamy wykonywanie zabiegów przypominających po pełnej serii. Najczęściej zgłaszacie się na nie po 2-5 latach.

Czym różni się depilacja od epilacji laserowej?

Powszechnie stosuje się określenie depilacja, jednak w rzeczywistości, powinniśmy mówić o epilacji. Bo depilacja to czasowe usuwanie zbędnego owłosienia – mechaniczne (np. woskiem czy depilatorem) lub chemiczne. A określenie epilacja zarezerwowane jest tylko dla zabiegów, które trwale usuwają owłosienie.

Termin „trwale” też wymaga doprecyzowania. Zajęła się tym globalnie amerykańska agencja FDA. Agencja ds. Żywności i Leków zdefiniowała epilację jako „długoterminową, ustabilizowaną redukcję włosów wzrastających po zastosowaniu leczenia”. Chodzi tutaj o to, że wzrost włosów jest hormonozależny i włosy po pewnym czasie (2-10 lat) mogą odrastać. Czasem dzieje się to szybciej, gdy pojawiają się zmiany hormonalne, które wcześniej nie występowały. Jednak nowe owłosienie jest delikatniejsze i rzadkie. Właściwie pojawia się tylko tam, gdzie z nieokreślonych przyczyn „budzą się” uśpione wcześniej mieszki włosowe. 

Jakie są wskazania do depilacji laserowej?

Wskazaniem do depilacji laserowej w Contour Clinic Wrocław jest niechciane lub nadmierne owłosienie dowolnej partii ciała. Wykonujemy szybkie i bezbolesne zabiegi w obrębie twarzy, gdzie usuwamy wąsik, baczki itp. W zabiegach na ciało najczęściej usuwamy owłosienie na nogach, przedramionach. Depilujemy także laserowo pachy, plecy i oczywiście bikini w dowolnym zakresie. Umówisz się do nas na depilację miejsc intymnych w wersji klasycznej. Wykonujemy również depilację brazylijską, gdzie usuwamy włoski nie tylko z okolicy pachwin i wzgórka łonowego, ale także z warg sromowych i przestrzeni międzypośladkowej.

Zabiegi wykonujemy innowacyjną technologią Leonardo Hyper Pulse. Przy okazji dodamy, że drugie główne zastosowanie Leonardo to terapia rumienia. Ale ogólnie sprzęt w technologii ALT ma następujące wskazania:

 • Trwałe usuwanie owłosienia,
 • Rumień i znamiona naczyniowe,
 • Wiotkość i drobne zmarszczki na twarzy,
 • Trądzik,
 • Przebarwienia,
 • Grzybica paznokci.

Czym różni się Leonardo ALT od innych technologii?

W urządzeniu Leonardo Hyper Pulse trwałe usunięcie włosów zapewnia technologia ALT (Accumulative Light Torrent).  Akumulacyjne Impulsy Światła to potężna energia, która w intensywnych błyskach atakuje białka i komórki odżywiające włos. Energia cieplna (do 200 J/s i 70-75 stopni Celsjusza) koaguluje białka i komórki macierzyste w mieszkach włosowych. Dochodzi do trwałego obumarcia włosów poprzez zniszczenie struktur je odżywiających.

ALT wytwarza 5 impulsów (5 Hz) światła na sekundę! To 5-krotnie większa energia od emitowanych przez inne urządzenia medyczne, dostępne na rynku. Na przykład maszyny IPL osiągają maksymalnie 40 J/s. 

Dzięki wymiennym filtrom możemy skutecznie dostosować długość fal do konkretnego wskazania. A to zapewnia nam precyzję i skuteczne działanie.

Rejestracja
Online

Rejestruj się wygodnie on-line poprzez portal Booksy.