Infuzja tlenowa

Czym jest infuzja tlenowa?

To zabieg opracowany przez szwajcarskich, duńskich i niemieckich specjalistów stosowany do odmładzania skóry. Jest alternatywą dla zabiegów inwazyjnych, bo w bezbolesny sposób poprawia barwę skóry, kontury oczu i twarzy, wypełnia zmarszczki, niweluje stany zapalne.

Wśród gwiazd, które stosują tę metodę, wymieniane są Jennifer Lopez, Eva Longoria i Naomi Campbell. Na liście są nie tylko panie, bo infuzję tlenową miał sobie upodobać także… Justin Timberlake.

{
Uważamy, że piękno nie zawsze
musi boleć, a właściwie robimy wszystko,
by było bezbolesne.

Skóra może odetchnąć

Infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu za pomocą czystego tlenu do głębokich warstw skóry serum z aktywnych składników dodających skórze witalności. Skóra otrzymuje dawkę energii. To przyspieszony proces regeneracji i odżywiania zarazem, wzbudzający powstawanie nowych komórek. Efekty? Widać je od razu, tuż po zabiegu, nawet w przypadku wspomagania leczenia ran i oparzeń.

Infuzja tlenowa to aplikacja takich składników jak kwas hialuronowy, antyoksydanty opóźniające proces starzenia skóry, witaminy A, C i E, wyciągi z alg, aloes, olejki z jojoby czy peptydy. Tlen podawany pod dużym ciśnieniem przenosi je w głąb naskórka.

Wszystkie preparaty posiadają oczywiście wysokiej klasy atesty dermatologiczne, nie zawierają konserwantów i parabenów. Twarz, szyja, dekolt to miejsca, w których można poprawić jędrność skóry, ust, rozjaśnić ją i nadać zdrowy wygląd. Infuzja tlenowa to także zabieg stosowany przy regeneracji włosów, ponieważ dzięki niemu dochodzi do stymulacji i odnowy komórek.

Ile trwa zabieg?

Zabieg z wykorzystaniem infuzji tlenowej trwa około 1,5 godziny. Jest bezbolesny. Efekty są widoczne już po jego zakończeniu i utrzymują się przez następne dwa tygodnie, chyba że… zabiegi będziemy powtarzać. Jeśli chcemy zachować ten efekt na dłużej, powinniśmy opracować kurację składającą się z sześciu zabiegów co tydzień i powtarzać ten cykl dwa razy w roku.

Co ciekawe, w przypadku tego zabiegu trudno wymienić przeciwwskazania. Infuzja tlenowa może powodować komplikacje jedynie w przypadku uczulenia na któryś ze składników stosowanych w terapii i dostarczanych skórze lub choroby w miejscu poddawanemu zabiegowi. Oczywiście takie informacje powinniśmy wcześniej przekazać specjaliście i podczas konsultacji poprzedzających zabieg omówić szczegółowo ich występowanie.

Rejestracja
telefoniczna

+48 535 882 600

Rejestracja
Online

Rejestruj się wygodnie on-line poprzez portal Booksy.