Karboksyterapia
Na czym polega Karboksyterapia?
Nasza tajna broń w walce z oznakami starzenia, zmęczonym spojrzeniem, cellulitem czy łysieniem. Wszystkie te spektakularne efekty zawdzięczamy…dwutlenkowi węgla, który naturalnie występuje w naszym ciele. Karboksyterapia polega na aplikacji podskórnej niewielkich ilości gazu. Najpłycej igła zostaje wkłuta na głębokość 1 mm – gdy chcemy walczyć z rozstępami i bliznami, zrewitalizować okolicę oczu albo ujędrnić skórę. W przypadku problemów z cellulitem głębokość to 4-6 mm. Przy walce z tłuszczem np. w okolicach ud albo brzucha, musimy wpuścić dwutlenek węgla na głębokość 10-12 mm.
musi boleć, a właściwie robimy wszystko,
by było bezbolesne.
Wskazania:
- profilaktyka antiaging
- poprawa jędrności i elastyczności
- redukcja cellulitu i rozstępów
- cienie pod oczami
- łysienie
Przeciwwskazania
- niedawny zawał serca
- niestabilna dławica piersiowa
- ostra niewydolność żylna
- ostre zakrzepowe zapalenie żył
- niewydolność nerek
- przebyty udar
- nadciśnienie tętnicze
- niewydolność serca
- przewlekła niewydolność układu oddechowego
- leczenie metforminą
- cukrzyca
- ciąża lub karmienie piersią
Jak często?
Karbokyterapia daje oszałamiające efekty pod jednym jednak warunkiem – musi być co najmniej kilkukrotnie powtórzona. Po serii, co zostało udowodnione, następuje zjawisko neowaskularyzacji – poszerza się ilość naczyń włosowatych w miejscach objętych zabiegiem.Rozpoczynamy od około 5 – 10 zabiegów co kilkanaście dni. Później, by cieszyć się trwałą poprawą, warto zainwestować w 4 – 6 zabiegów rocznie.
Po karboksyterapii nie ma szczególnych obostrzeń, choć warto wstrzymać się z dużym wysiłkiem fizycznym, wizytą na basenie i w saunie. Nie stosujemy też środków mogących podrażnić skórę.
Rejestracja
Online
Rejestruj się wygodnie on-line poprzez portal Booksy.