Medycyna Estetyczna

Oferta zabiegów

medycyny estetycznej

Toksyna botulinowa

Likwidacja zmarszczek toksyną botulinową.
Zabiegi wygładzania zmarszczek oraz korekty rysów
twarzy za pomocą toksyny botulinowej wykonuje
lekarz medycyny estetycznej.

Medycyna estetyczna Wrocław

Wśród zabiegów anti-aging proponujemy takie, które pozwolą Ci pozbyć się zmarszczek, ponieważ skutecznie walczymy z kurzymi łapkami, bruzdami nosowo-wargowymi, lwią zmarszczką itp.

Nasi lekarze medycyny estetycznej wypełniają rysy twarzy, unoszą owal, modelują i powiększają usta, odmładzają także dłonie, szyje i dekolty naszych klientek.

Mamy w ofercie kilkanaście rodzajów mezoterapii nawilżających i rewitalizujących, także wzmacniających włosy.

Gabinet medycyny estetycznej
do kogo kierowana jest oferta?

Przyjazna atmosfera, akceptacja, poczucie humoru, a jednocześnie dyskrecja – wszystko to sprawia, że z usług medycyny estetyczznej w Contour Clinic korzystają osoby w każdym wieku. I to nie tylko kobiety.

Rosnącą grupę klientów medycyny estetycznej stanowią u nas mężczyźni. Panowie chętnie odwiedzają gabinet medycyny estetycznej Contour Clinic Wrocław, ponieważ nasze zabiegi są skuteczne i przynoszą szybkie efekty. A na tym właśnie zależy mężczyznom, aby szybko rozwiązać problem, jeśli się pojawił.

Kobiety z kolei czują się u nas dobrze, także dlatego, że nikogo nie oceniamy, akceptujemy różnorodność i indywidualne piękno. W końcu nasze motto brzmi następująco: Jesteś piękna, warto to podkreślić.

Rejestracja
Online

Rejestruj się wygodnie on-line poprzez portal Booksy.