Gabinet Kosmetyczny Contour Studio Logo
Zaznacz stronę

Mezoterapia igłowa Wrocław

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa – dawniej wykonywana wyłącznie przez lekarzy – kilka lat temu przebojem wdarła się do gabinetów kosmetycznych. I nic dziwnego – uznaje się ją za jeden z najlepszych i najskuteczniejszych zabiegów przynoszących niemal natychmiastowe efekty. Mezoterapia polega na wstrzyknięciu w skórę odpowiednio skomponowanego koktajlu odżywczego. O składzie – po szczegółowym wywiadzie i diagnozie problemów skórnych – decyduje kosmetolog.

Najczęściej w skład koktajli wchodzi: silnie nawilżający kwas hialuronowy, kompleksy witamin, peptydów czy wyciągów roślinnych. Zabieg wykonywany jest na każdą partię ciała – w przypadku twarzy, szyi i dekoltu otrzymujemy efekt odmładzający i liftingujący, w przypadku ud, brzucha czy pośladków – napinający i redukujący cellulit, w przypadku skóry głowy – pobudzający cebulki włosów do wzrostu i zapobiegający przedwczesnemu łysieniu.
{
Uważamy, że piękno nie zawsze
musi boleć, a właściwie robimy wszystko,
by było bezbolesne.

Mezoterapia Igłowa Wrocław – Natychmiastowe efekty

Mezoterapia igłowa jest wyjątkowa jeszcze z jednego względu – jej efekty widać niemal natychmiast po zabiegu i można się z nich cieszyć przez długi czas – szczególnie po wykonaniu serii. Na początku warto wykonać zabieg 4-5 razy co dwa lub trzy tygodnie, później powtarzać serię dwa lub trzy razy do roku.

Metoterapię można rozpocząć już w okolicach 30. roku życia – im skóra młodsza i w lepszej kondycji, tym efekt przychodzi szybciej, jest bardziej spektakularny i dłużej się utrzymuje. Mezoterapia to inwestycja w przyszłość skóry.

Rejestracja
telefoniczna

+48 535 882 600

Wskazania:

  • przesuszona, zwiotczała skóra
  • pierwsze oznaki starzenia
  • zmarszczki mimiczne
  • redukcja rozstępów i cellulitu
  • łysienie

Przeciwwskazania

  •  alergia na jakikolwiek składnik proponowanego preparatu
  •  ciąża/karmienie piersią
  •  cukrzyca
  •  przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
  •  chemioterapia

Zalecenia

Po zabiegu twarz może być lekko obolała – to normalne. Czasem pojawiają się na niej też drobne zasinienia, które schodzą po dwóch-trzech dniach. 48 godzin po mezoterapii nie powinno się korzystać z basenu i sauny. Nie wskazany jest też duży wysiłek fizyczny, bo może spotęgować zasinienie. Preparaty używane do pielęgnacji skóry po mezoterapii powinny być delikatne, najlepiej z be-pantelonem czy wyciągiem z arniki lub kasztanowca w składzie. Przez kilka dni wysoki filtr na twarz obowiązkowy! Unikamy przebywania na otwartym słońcu bez ochrony.

Rejestracja
Online

Rejestruj się wygodnie on-line poprzez portal Booksy.